Darbuotojų paieška ir atranka

Mes siūlome:

  • Paprastąją paiešką – tai darbuotojų paieška tik su daline – pirmine atranka. Vykdoma darbuotojų paieška, atranka pravedama siekiant išsiaiškinti tik pagrindinių reikalavimų atitikimą. Išsiaiškinus reikiamo darbuotojo profilį, vykdoma kandidatų paieška ir atliekama pirminė atranka. Pravedamas pirminis pokalbis ir pateikiami tinkamiausi CV. Klientas pats įvertina kuriuos kandidatus nori matyti, pasikviečia juos pokalbiui, ir savarankiškai vykdo atranką.
  • Standartinę paiešką ir atranką – tai dažniausias paieškos ir atrankos metodas, leidžiantis įmonėms sutaupyti laiko ieškant naujo specialisto. Jos metu vykdoma darbuotojų paieška bei pirminė ir antrinė atranka, pateikiami tik  geriausia reikalavimus atitinkantys kandidatai. Su potencialiais kandidatais vykdomi susitikimai, po kurių atrenkami patys tinkamiausi. Pagal poreikį surenkamos rekomendacijos.  Pateikiami  iki 3 cv vienai darbo pozicijai.
  • Premium paiešką ir atranką – paieškos ir atrankos procesas, kuris neužbaigiamas įdarbinus kandidatą. Su įdarbintu specialistu visą mėnesį dirba mūsų darbuotojas, siekdamas palengvinti jo adaptacinį laikotarpį, užtikrinti sklandų įsiliejimą į kolektyvą ir palengvinti komunikaciją tarp naujai įdarbinto specialisto ir jo vadovų.